Jamo

Společnost JAMO založili v roce 1968 pánové Preben Jacobsen a Julius Mortensen (odtud název JAMO složený z počátečních písmen příjmení obou společníků). Po dvaceti letech budování své pozice na trhu se Jamo v roce 1994 oficiálně stalo největším výrobcem reproduktorů v Evropě. Jamo vychází z dánských tradic, které kladou důraz na funkčnost, ale i krásu a praktičnost produktů. Cílem je tedy nejen prvotřídní zvuk, ale i stejně důležité souznění s okolním interiérem. V nabídce tohoto tradičního výrobce naleznete širokou škálu reproduktorů od designově zaměřených až po nekompromisní high-end. Kromě toho nabízí Jamo několik řad instalačních reproduktorů a příslušenství pro vnitřní i vnější použití.

Zobrazit produkty

Polk audio

Americká firma POLK AUDIO, založena před více než 40 lety v Baltimoru ve státě Maryland se specializuje na vývoj a výrobu špičkových sloupových a vestavných reprosoustav, venkovní reproduktory a surroundbary pro poslech hudby, domácí kino, také multiroom aplikace a sluchátka pro sportovní aktivity. Kvalitu výrobků POLK AUDIO dokazuje i raketově rostoucí obliba této značky také na našém trhu.

Zobrazit produkty

Bose

Firma BOSE již od svého vzniku v roce 1964 udržuje vysoký standard ve všech oblastech zvukové techniky. Díky smyslu pro dokonalost a odpovědnému přístupu k výzkumu v oblasti zvuku si společnost získala světové jméno nejuznávanější značky na trhu. Neustálý přísun inovací, patentovaných technologií a ochranných známek Vám dává záruku, že produkty BOSE naleznete všude tam, kde je důležitá ne jen vysoká kvalita zvuku ale také životnost.

Zobrazit produkty

Soundcast

Vznik značky SOUNDCAST odstartoval v roce 2004 jednoduchou otázkou. Proč někdo nevyrábí bezdrátové reproduktory, které skutečně fungují? To byla jiskra, která zapálila dva roky usilovného výzkumu a vývoje, nakonci kterého společnost přišla s unikátním zvukovým systémem, který okamžitě po jeho představení sklidil nejlepší ocenění časopisu PC Magazín - Editor Choice Award a následně v lednu roku 2007 na veletrhu Consumer Electronics Show v Las Vegas to byl okamžitý hit který vyhrál prestižní cenu CES Innovations Award. SOUNDCAST se od začátku úmyslně distancují od použití low-endových systémů a levných materiálů aby mohli zákazníkům přinášet funkční, uživatelsky příjemné produkty s takřka nezničitelnou konstrukcí a nekompromisní kvalitou zvuku.

Zobrazit produkty

Niles audio

Firma NILES audio, založená v roce 1978 vyrábí ucelenou řadu reproduktorů a příslušenství pro realizaci instalací multiroom ozvučení. Kompletní řada instalačních reproduktorů určených pro interiérové i venkovní instalace, je vhodná i pro designově náročné interiéry a je navržena s vlastnostmi významně usnadňujícími instalaci a rozšiřujícími rozsah možného nasazení i ve venkovním nebo vlhkém prostředí.

Zobrazit produkty

Artsound

ArtSound je přední belgická značka reproduktorů a audio distribučních sistémů pro audio multiroom. Společnost disponuje týmem odborníků, kteří vyvíjejí reproduktory šité na míru do každého prostředí. Sortiment ArtSound je zárukou dokonalé kvality a krásného designu.

Zobrazit produkty

Monacor

Společnost Monacor International je na evropském trhu úspěšná téměř 40 let. To díky vysoké kvalifikaci a kreativnosti zaměstnanců. Jedna ze základních zásad Monacor International, je péče o pravidelnou komunikci s dodavateli a klienty. Společnost je elastická a podílí sa na tvorbě nových trendů. Nabídka je přizpůsobená potřebám profesionálů z hudební branže, projektantů i prodejců audiovizuální a osvětlovací techniky, reproduktorů do aut a také zabezpečovacích systémů.

Zobrazit produkty